تلگرام و اینستاگرام شبکه های اجتماعی هستند که هر کاربری می تواند هر نوع محتوایی را در صفحه مربوط به خود ایجاد نماید. پست ها ممکن است خبری، نرم افزار ، موزیک ، کلیپ ، تصویر و متنی باشند. در هر کدام از این دسته بندی ها، محتواها به دو دسته تقسیم می شوند:

  1. محتوای مفید
  2. محتوای غیرمفید

 

محتواهای مفید:

عموما مطالب، کلیپ ها و تصاویر سرگرمی یا موزیک هایی که در آن از کلمات رکیک استفاده نشده باشد و دعوت به خشونت نباشد، جزء دسته بندی مطالب مفید طبقه بندی می شوند. منظور از مفید لزوما این نیست که محتوا و مضمون آن پست، نفع خاصی داشته باشد اما انتشار آنها عملا هیچ آسیبی به عرف یا قوانین جمهوری اسلامی ایران وارد نمی سازد.

محتواهای غیرمفید:

اما آن دسته از محتواها مانند:

  • اخباری که به دروغ نگارش شده باشند و هیچ منبع معتبر و موثقی نداشته باشند
  • کلیپ ها و تصاویری که در آن ابتذال وجود داشته باشد و باعث تحریک افراد گردد. یا حاوی تصاویر خشونت آمیز و دعوت به اغتشاش و نا امنی اجتماعی گردد
  • یا به طور کلی هر نوع متن، تصویر، فایل ویدیویی و فایلی که باعث هتک حرمت اقوام و ادیان گردد، یا دعوت به تخریب جامعه و اموال عمومی باشد، یا مسایل سیاسی باشد؛

از نظر ما غیرمفید می باشد. در مای پست، هیچ یک از مطالب غیرمفید جایی ندارند. تمامی پست ها پیش از انتشار در مای پست طبق شرایط بالا بررسی و فیلتر می شوند. اما نکته مهم دیگر این است که :

در هنگام افزودن یک پست از کانال تلگرامی یا پیج اینستاگرامی، فعالیت کانال یا پیج با دقت بررسی خواهد شد. برای اولین پست یک کانال یا پیج، بدون در نظر گرفتن پست درخواست شده جهت اضافه شدن به MyPosts، تمامی پست های آن کانال و پیج مورد بررسی قرار خواهند گرفت. در صورتی که فعالیت کانال یا پیج، در راستای محتوای غیرمفید باشد، به دلیل جلوگیری از تبلیغ آن پیج یا کانال، هیچ یک از مطالب آن در مای پست اضافه نخواهد شد.

لذا پیش از ثبت کانال و پیج خود در MyPosts ، حتما از فعالیت مفید و منطبق با قوانین ما اطمینان حاصل نمایید.

 

چکیده کلام :

  1. تصاویر و فایل های ویدیویی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و دین اسلام در مای پست جایی نخواهند داشت.
  2. از پذیرفتن هرگونه کانال و پیجی که محتوای آن صرفا جهت سیاه نمایی جمهوری اسلامی ایران است، یا در تلاش برگزاری تجمعات اعتراضی مخرب و غیرقانونی و غیراصولی است، یا در تلاش تحریک اذهان عمومی جهت منافع خاصی است، جدا معذوریم.
  3. موزیک هایی که حاوی کلمات رکیک و ناپسند باشند، یا از نظر محتوایی و مفهومی، مسایل سیاسی یا مذهبی را نشانه رفته باشد، در مای پست جایی نخواهد داشت.

 

خط پایانی :

در مای پست، هیچ فایلی (تصویر، ویدیو یا موزیک) به صورت مستقیم در دسترس نیست. شما کاربران محترم می بایست با مراجعه به همان پست از کانال یا پیج مربوطه، فایل مورد نظرتان را دریافت و استفاده نمایید. مای پست تنها وظیفه معرفی آن پست را بر عهده دارد و هیچ فایلی از طریق ما قابل دریافت نمی باشد.