وبسایت مای پست ( MyPosts ) با هدف تبلیغات و گسترش مخاطبین کانال های تلگرامی و پیج های اینستاگرامی  از طریق انتشار و قابل جستجو کردن پست ها، راه اندازی شده است. همانطور که مطلع هستید، گوگل به عنوان بزرگترین پایگاه و موتور جستجویی در حال فعالیت است که هر فردی برای یافتن مطالب مورد نظرش از آن استفاده می نماید. پست های کانال ها و پیج ها در صورتی که محتوای قابل توجهی داشته باشند می توانند برای رفع نیازهای کاربران در خصوص دست یافتن به محتوای خاصی مورد استفاده قرار گیرند.

اما با توجه به اینکه پست های تلگرام و اینستاگرام عملا به طور مستقل قابل جستجو نیستند، از این رو وبسایت مای پست راه اندازی شده تا با ثبت تک تک پست های شما، آنها را در گوگل قابل جستجو کند. از این طریق کاربرانی که از گوگل به دنبال مطلب خاصی هستند می توانند با پست شما آشنا شده و چه بسا در اکثر اوقات ممکن است کانال یا پیج شما را نیز دنبال نمایند که این امر باعث رونق تعداد مخاطبین کانال یا پیج شما خواهد شد.

در مای پست با تمامی تلاش خود برآنیم تا پست ها را از نظر محتوا و کیفیت آنها فیلتر کنیم تا علاوه بر اینکه محتوای وبسایت از نقطه نظر سیاست فعالیت این وبسایت منطبق باشد، بتواند مخاطبین بیشتری را به سمت کانال و پیج شما روانه کند. تمامی پست هایی که در مای پست ثبت می شوند، از نظر محتوا و مضمون آن بررسی شده تا از تبلیغ کانال های خاصی نیز جلوگیری گردد.

در مای پست تمامی تلاش خود را خواهیم نمود تا بتوانیم علاوه بر کمک به شما جهت رونق کسب و کارتان، به کاربرانی که در وبسایت گشت و گذار می کنند نیز احساس راحتی داشته باشند.